Alkohola kalkulators – kā zināt, kad var sēsties pie stūres?

Mūsdienās, atzīmējot svarīgus notikumus, nereti tiek paceltas glāzes ar šampanieti vai citiem alkoholiskiem dzērieniem, un tad svarīgi ar atcerēties, ka alkohola reibumā nedrīkst sēsties pie transportlīdzekļu stūres. Bet kā rīkoties, ja lietots alkohols un vēlies noskaidrot, cikos varēsi vadīt transportlīdzekli, nebaidoties no pārāk liela alkohola līmeņa izelpā? Turpini lasīt rakstu un uzzini, kas ir alkohola kalkulators un kā tas var palīdzēt!

Kas ir alkohola kalkulators?

Pēc būtības alkohola kalkulators ir tas pats, kas promiļu kalkulators. Ar tā palīdzību iespējams noteikt, pēc cik ilga laika, ņemot vērā dažādus parametrus, drīkst sēsties pie automašīnas vai cita transportlīdzekļa stūres. 

Kā noskaidrot rezultātu?

Lai noskaidrotu, kāds ir provizoriskais laiks, kad pēc alkohola lietošanas vadīt mašīnu, internetā pieejamajā alkohola kalkulatorā nepieciešams ierakstīt vairākus parametrus. Šie parametri ir:

 • dzimums;
 • ķermeņa svars;
 • laiks pēc pēdējā lietotā dzēriena;
 • alhokoliskā dzēriena veids;
 • tilpums, cik daudz tika izdzerts.

Lai izmantotu alkohola kalkulatoru, nav jāmaksā, to internetā iespējams darīt ikvienam interesentam. Bet kas jādara, lai noskaidrotu rezultātu? Tas ir pavisam vienkārši! Lasi raksta turpinājumu un uzzini.

Alkohola kalkulatora izmantošana – kas veicams?

Soli pa solim, un arī Tu noskaidrosi, kāds promiļu daudzums pēc aizvadītās dienas ballītes vai šī rīta vīna glāzes ir Tavā organismā. Kas jādara?

 1. Jāapmeklē mājaslapa. Ir vairāki alkohola kalkulatori, kuri pieejami internetā un ar kuru palīdzību noskaidrot rezultātu, viens no tiem pieejams Aprekins.lv mājaslapā. Sākotnēji šī mājaslapa jāatver.
 2. Jāsameklē sadaļa “Alkohola kalkulators”.
 3. Jāievada nepieciešamie parametri, tostarp lietotais dzēriens. Svarīgi atcerēties, ka, piemēram, Aprekins.lv mājaslapā pieejamajā kalkulatorā iespējams atzīmēt vairākus dzērienus, ja tie lietoti, lai precīzāk varētu noteikt promiļu daudzumu.

Bet kas ir promiles un kāds ir to maksimālais daudzums organismā, lai sēstos pie stūres? 

Promile – kas par to jāzina?

Promile pēc savas būtības ir skaitlis, kas izsaka kāda daudzuma vai šķidruma tūkstošo daļu. Alkohola kontekstā tas ir alkohola daudzums asinīs. Piemēram, 0,5 promiles nozīmē, ka 1 litrā organisma šķidruma ir 50 grami alkohola. 

Pat tad, ja izmanto kalkulatoru, lai pārbaudītu savu spēju sēsties pie stūres, jāņem vērā arī tā trūkumi, ko elektroniski veidots kalkulators nevar izmērīt. Kas ir jāņem vērā, izmantojot šāda veida kalkulatoru?

Alkohola kalkulatora izmantošana – ir lietas, kuras jāņem vērā!

Protams, elektronisks mērrīks nevar būt pilnīgi precīzs, ar to jārēķinās katram promiļu kalkulatora izmantotājam. Tam ir viens trūkums – nav iespējams pilnīgi precīzi noteikt promiļu daudzumu. Katrs organisms ir citādāks, tāpēc, lai precīzi veiktu aprēķinus, nepieciešams ņemt vērā specifisku iezīmi – to, cik ātri organisms pārstrādā uzņemto alkoholu. Visiem tas nenotiek vienādi. Ko ņemt vērā, izmantojot alkohola kalkulatoru?

 1. Rezultāts – vidējais rādītājs. Dators aprēķina tikai vidējos rezultātus. To mainīt var dažādi faktori, tostarp uzņemtais ūdens daudzums, veselības stāvoklis u.c.
 2. Jāizmanto, kad pastāv liela iespējamība, lai sēstos pie stūres. Piemēram, ja esi dzēris vīna vai šampanieša glāzi pusdienās, bet nepieciešams sēsties pie stūres vakarpusē, pastāv liela iespējamība, ka to darīt būs iespējams. Lai to pārbaudītu, var izmantot kalkulatoru, un tad rezultāts būs precīzāks. 
 3. Uzņemtais alkohola daudzums. Ar “aptuveni”, veicot aprēķinus, nepietiks. Nepieciešams precīzi zināt, cik esi izdzēris, jo tas būtiski ietekmē laiku, kad vari atkal sēsties pie auto stūres. 

Vislabāk, protams, sēsties pie auto stūres tikai pēc tik ilga laika, kad nav nepieciešams pārbaudīt sevi. Tomēr, ja vēlies aprēķināt alkohola daudzumu organismā, ienāc Aprekins.lv mājaslapā un atver sadaļu “Alkohola kalkulators”. Tur, ievadot visus parametrus, noskaidrosi gan promiļu skaitu, gan laiku, pēc kura asinīs, iespējams, neuzrādīsies alkohola klātbūtne.

Ko darīt, ja izīrētais auto saplīst?

Pirms sākam braukt ar izīrēto auto, neveins nepārbauda tas motoru vai citus parametrus. Un, ja nu kaut kas notiek uz ceļa negaidīts? Iespējams, ka par šādu situāciju pat neaizdomājamies, kad īzīrējam auto, taču uz ceļa var notikt jebkas. Taču, kas tad īsti ir jādara šādā situācijā? To lasi raksta turpinājumā.

 

Plāno ekstrēmas situācijas, pirms rezervē savu nomas automašīnu
Pat pirms sākat meklēt labu nomas maksas likmi, apskatiet savu automašīnas apdrošināšanas polisi, kredītkaršu dokumentu apstrādi un automobiļu asociācijas informāciju.

Noskaidrojiet, vai jūsu automašīnas apdrošināšana attiecas uz velkošām automašīnām vai ceļu satiksmi uz jebkuru transportlīdzekli, ko vadāt, ieskaitot nomas automašīnas. Zvaniet savai kredītkartes kompānijai un uzziniet, vai jūsu kartes priekšrocības ietver vilkšana vai citas perks, kas saistītas ar automašīnu nomu. Ja jūs piederat AAA, CAA, AA vai citai automobiļu asociācijai, uzdodiet jautājumu par vilkšanu, riepu remontu un citiem ceļa palīdzības pabalstiem, kas varētu attiekties uz nomas automašīnām.

Ja jums nav nomas automašīnu vilkšanas vai ceļu satiksmes nodrošinājuma, jūs varat iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas ietver nomas automašīnu segumu.

Padoms. Atcerieties, ka savā ceļojumā atradīsiet savu politiku, kredītkarti un / vai dalības informāciju.

Nomas automašīnas rezervēšana
Kad esat atradis visizdevīgāko automašīnas tipu, izskatiet īres noteikumus un nosacījumus. Šie noteikumi un nosacījumi var atbilst vai neatbilst līgumam, kas jums tiks piedāvāts, kad uzņemsit automašīnu, bet jūs iegūsit vispārēju priekšstatu par pakalpojumiem, ko piedāvā jūsu automašīnu nomas uzņēmums, un papildu maksām, kas jums varētu būt jāmaksā.

Padoms. Meklējiet informāciju par riepām, logiem, vējstikļiem, jumtiem, šasijas un atslēgas, kas ir bloķētas automašīnās. Daudzi automašīnu nomas uzņēmumi atbrīvo no šiem remonta un remonta pakalpojumiem šos priekšmetus no atbrīvojuma no sadursmju novēršanas brīža (CDW) seguma, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā par šo remontu izmaksām un jāmaksā automašīnu nomas uzņēmumam par transportlīdzekļa lietošanas zaudēšanu remonta periodā.

Auto nomas saņemšanas vietā
Jautājiet, vai palīdzība uz ceļa ir iekļauta nomas likmei. Dažās valstīs automašīnu nomas uzņēmumi maksā papildus par 24 stundu palīdzību uz ceļa.

Pārbaudiet, vai apdrošināšana, kredītkaršu izdevēja un / vai automašīnu asociācija saņems apdrošināšanas polisi, ja jūsu nomas automašīna sabojās.

Uzziniet, kā rīkoties, ja jūsu nomas automašīna sabojājas un to velk uz remontdarbnīcu vai automašīnu nomas biroju.

Meklējiet, lai redzētu, vai jūsu nomas automašīnai ir rezerves riepa, un, ja tas tā ir, vai tā ir neliela riepa vai riepas pilna izmēra rezerves. Ja nav rezerves, jautājiet, kā rīkoties, ja saņemat plakanu riepu.

Padoms. Jautājiet par konkrētiem ceļiem, ko plānojat ceļot. Piemēram, Ņujorkā, valsts parka ceļu sistēmai ir līgums ar velkoņu uzņēmumu. Visiem transportlīdzekļiem, kas nojaucas uz ceļa, šis uzņēmums ir velkams. Tas nozīmē, ka, ja jums ir problēmas ar savu nomas automašīnu, jums varētu prasīt samaksāt par noslēgto vilcējuzņēmumu, lai pārvietotu savu automašīnu no autostāvvietas; tad jums vajadzētu pieprasīt otru vilcēju, lai paņemtu automašīnu uz tuvējo lidostu vai īres biroju, lai jūs varētu to nomainīt citai automašīnai.

 

Ja nomas auto saplīst
Situācija Nr. 1: Jūsu nomas automašīnai ir problēma, bet jūs to varat vadīt
Ja jums ir problēmas ar savu nomas automašīnu, jums jāsazinās ar automašīnas nomas uzņēmumu.Jūsu līgums pieprasa, lai jūs to darītu, un neērtības, ka jūsu sākotnējā automašīna tiek pārdota par tādu, kas darbojas pareizi, ir mazs jautājums salīdzinājumā ar grūtībām, kas saistītas ar izmaksām, kas saistītas ar līguma pārkāpumu. Parasti jums tiks lūgts vadīt automašīnu tuvākajā lidostā vai automašīnu nomas birojā, lai jūs varētu tirgot to citam transportlīdzeklim.

Tomēr, ja jūs zināt, ka jūs tiksat saukts pie atbildības par nepilngadīgu, izlabojamu problēmu, iespējams, būs vieglāk un lētāk samaksāt par remontu pats (kas jums jebkurā gadījumā būs jāmaksā) un turpiniet savu ceļojumu.

Padoms. Ja esat iesaistīts negadījumā, braucot ar automašīnu, vienmēr sazinieties ar vietējo policiju, kā arī ar savu auto nomas uzņēmumu. Iegūstiet policijas ziņojumu, fotografējiet negadījuma vietu un apkārtni un neuzņemieties atbildību par nelaimes gadījumu.

Situācija Nr. 2: Jūsu nomas automašīnu nevar vadīt
Ja nomas automašīnas eļļas gaisma nonāk vai ja liela sistēma neizdodas, apturiet automašīnu, pieprasiet palīdzību un gaidiet, lai saņemtu palīdzību. Dariet visu iespējamo, lai nokļūtu drošā vietā, bet nepārtraucieties braukt, ja zināsit, ka tādējādi tiek sabojāta automašīna. Zvaniet savam auto nomas uzņēmumam un pastāstiet viņiem, kāda ir jūsu apkārtne. Svarīgi: ja jūs nejūtas droši, sakiet to. Jūsu automašīnu nomas uzņēmumam ir jāatbild tādā veidā, kas liek jums justies drošākam.

Ja jūs nojaucat tālu no automašīnu nomas biroja un nav ātrā veidā, kā jūsu automašīnu nomas uzņēmums jums palīdzēs, lūdziet atļauju, lai jūsu automašīna tiktu velkama vietējā automobiļu veikalā remontam. Pierakstiet tās personas vārdu, kas jums piešķīra atļauju, un saglabājiet visu ar remontu saistīto dokumentāciju, lai jūs atmaksātu, atgriežoties automašīnā.

Padoms. Nekad nemaksājiet par vietējo remontu, ja vien auto nomas uzņēmums nav atļāvis to darīt. Vienmēr dodiet atļauju veikt remontu, vilkšanas un nomas automašīnu apmaiņas.

 

Šie ir visi galvenie padomi, ko spējām atrast. Cerams, ka palīdzēs nākamajā reizē, kad izīrēsi auto!

Ceļo ar savu četrkājaino draugu!

Ceļot var būt jautri. Ceļojums ar jūsu mājdzīvnieku var kļūt tikai patīkamāks. Ja jūs esiet tāds pats kā es un dzīvojiet pilsētā, jums var nebūt automašīnas un noma ir vienīgā iespēja ceļu braucienos. Ir diezgan maz mājdzīvnieku draudzīgu automašīnu nomas aģentūru. Daži pieprasa papildus maksu par mājdzīvnieka vedāšanu un citiem ir stingri noteikumi par mājdzīvniekiem, kas brauc ar automašīnu, piemēram, jābūt pārvadātājam, vai arī tai ir jātīra automašīna un mati nedrīkst būt atstāti sēdekļos. Jāatzīmē, ka Eiropā it seviški ir jāpievērš uzmanība šādiem nosacījumiem.

Atradām Tev auto izīrētājus, kas atļauj pārvadāt mājdzīvniekus. Tikai pirms izīrēšanas kārtīgi pārasi noteikumus un pārliecinies, ka tie atbilst taviem nosacījumiem! Kā ari nebaidies komunicēt ar īzīrētāju, atvērta komunikācija ir atslēga veiksmīga pakalpojuma saņemšanai!

 

Šeit ir vairākas automašīnu nomas kompānijas, kurās ir mājdzīvnieku labturības politika:

Advantage:
800-777-5500
Mājdzīvnieki var braukt ar transportlīdzekļiem bez papildu maksas. Jūs esat atbildīgs par jebkādu zaudējumu, ko radījis jūsu mājdzīvnieks, un, lai izvairītos no maksas par tīrīšanu, atgrieziet automašīnu tīru un bez dzīvnieku matu un gružu.

Alamo-Rent-A-Car rezervēšana
877-222-9075
Mājdzīvnieki var braukt ar transportlīdzekļiem bez papildu maksas. Visiem transporta līdzekļiem ir jāatgriež tīri, bez matu spalvas un gruvešiem.

Avis Rent-A-Car
800-230-4898
Mājdzīvnieki var braukt ar transportlīdzekļiem bez papildu maksas. Dzīvnieku ceļojumu politika var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas, tāpēc zvaniet un apstipriniet pirms nomas. Visiem transportlīdzekļiem ir jāatgriež tīri un bez mutes, mutes un netīrumiem. Ja jūsu mājdzīvnieks var ceļot pārvadātājs, ieteicams to izmantot. Ir ieteicams arī piemērots mājdzīvnieku ierobežotājsistēmas, piemēram, automašīnu drošības jostas.

Budget Rent-A-Car
800-527-0700
Dzīvokļi ar mājām, kuriem nav mājdzīvnieku, ir atļauts ceļot Budžeta automašīnā. Automašīnām jābūt tīrām, bez pet matu, smaržām un traipiem pēc atgriešanās, lai izvairītos no papildu bojājumiem vai īpašas tīrīšanas.

Dollar Rent A Car
800-800-4000
Mājdzīvnieki var braukt ar transportlīdzekļiem bez papildu maksas. Atdodot automašīnu, pārliecinieties, vai tā nav brīva no matu krāsas, lai izvairītos no tīrīšanas maksas.

Enterprise Rent-A-Car
800-261-7331
Lolojumdzīvnieku politikas atšķiras pēc atrašanās vietas, taču lielākajā daļā vietņu transportlīdzekļi var atrasties mājdzīvnieki, ja vien tie attiecas tikai uz pārvadātāju. Zvaniet centrālajām rezervācijām, lai noteiktu nomas atrašanās vietas politiku un maksas, ko tās var iekasēt.

Hertz
800-654-3131
Dzīvokļiem, kas dzīvo mājās, ir atļauts braukt ar transportlīdzekļiem bez papildu maksas. Lai izvairītos no bojājumiem vai speciālas tīrīšanas maksas, automašīnām vajadzētu atgriezt tīru un bez mutes ādas matiem.

National Car Rental
877-222-9058
Mājdzīvnieki var braukt bez papildu maksas. Jūs esat atbildīgs par jebkādu zaudējumu, ko radījis pet, un, lai izvairītos no tīrīšanas maksas, automašīnas būtu jāatdod tīri un bez pet matu.

Thrifty
800-400-8877
Dzīvnieku politikas atšķiras pēc atrašanās vietas. Zvaniet uz centrālajām rezervācijām, lai noteiktu nomas atrašanās vietas politiku.

 

Kad jūs reģistrējat, noteikti informējiet pārstāvi, ka jūs ceļojiet ar savu mājdzīvnieku. 

Drošu ceļošanu!

Padomi gudrai auto īrei

Nepieciešamie riteņi nākamajā ceļojumā? Automašīnas izīrēšana var dot jums brīvību un elastību, kad jūs ceļojat, un dažās pasaules daļās tas ir vienīgais iespējamais veids, kā apiet. Bet nomas automobilis var arī radīt komplikācijas jūsu ceļojumam, piemēram, mēģinot atrast labāko piedāvājumu vai precīzi noskaidrot, kādas apdrošināšanas iespējas jums vajadzīgas. Lasiet tālāk mūsu praktiskajiem padomiem par naudas ietaupīšanu, izpratni par nomas līgumu un izvairīšanos no automašīnas nomas problēmām.
Transportlīdzekļa izvēle

Rūpīgi domājiet par to, kāda veida transportlīdzekli tev vajadzēs. Ja jūs ceļojat ar bērniem vai ar daudziem zvejas rīkiem, jūs varat vēlēties lielu sedanu vai apvidus auto. Ja jūs vienkārši vēlaties ietaupīt naudu par nomas likmēm un gāzi, jūs vēlaties rezervēt mazāko pieejamo modeli.

Bet lielums nav vienīgais faktors. Vai meklējat kaut ko videi draudzīgu? Daudzi automašīnu nomas uzņēmumi tagad piedāvā hibrīda transportlīdzekļus. Nevaru vadīt nūju? Noteikti rezervējiet automašīnu ar automātisko transmisiju. (Daudzās valstīs manuālā transmisija ir norma – tādēļ izlasiet smalku druku pirms rezervēšanas. Uzziniet vairāk ar mūsu starptautiskajiem nomas padomiem.) Tāpat pārliecinieties, vai uzņēmums, no kura jūs iznomājat, piedāvā jebkādas papildierīces, kas jums varētu būt vajadzīgas, vai vēlaties, piemēram, slēpju turētāju, automašīnas sēdekli vai GPS sistēmu.
Saistītie: Car Rental Secrets We Bet Jūs nezināt
Rezervējiet savu automašīnu

Jūs atradīsiet lielākās starptautiskās automašīnu nomu aģentūras visā pasaulē – domā Alamo, Avis, Budžets, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Sixt un Thrifty. Bet atkarībā no tā, kur jūs ceļojat, vietējie uzņēmumi var piedāvāt zemākas cenas; pirms rezervēšanas, izlasiet pārskatus, lai pārliecinātos, ka viņu uzņēmumi atbilst lielo uzņēmumu standartiem.

Vienmēr iepirkties apkārt. Pārbaudiet galvenos rezervēšanas dzinējus un apkopotāju vietnes (piemēram, Expedia, Priceline un Kayak), lai iegūtu priekšstatu par to, kādi tarifi ir pieejami, bet jums vajadzētu apmeklēt arī automašīnu nomas kompāniju vietnes – bieži tie piedāvā ekskluzīvas atlaides.

Lai pazeminātu likmi, jautājiet par atlaidēm lielākajām nacionālajām organizācijām, bieži lidojošām programmām un kredītkaršu programmām, kurām varat piederēt. Viņi bieži piedāvās automašīnu nomas piedāvājumus. (Tie, ​​kas tiek piedāvāti ar AAA, var būt ļoti labi.) Ja jūs esat nodarbināts uzņēmumā, kas bieži automašīnas nomā, viņiem var būt sarunu likme. Noteikti pārbaudiet.

Pirms rezervējat tiešsaistē, veiciet kupona vai reklāmas koda meklēšanu internetā, lai ievietotu automašīnas nomas uzņēmuma vietnes rezervēšanas dzinēju. Vienkārši ierakstiet uzņēmuma nosaukumu, kam seko “kupona kods” meklēšanas laukā, un jūs bieži atradīsit īpašus reklāmas kodus, kas varētu ietaupīt jebkur no 5 līdz 20 procentiem no jūsu nomas maksas. Lai iegūtu vairāk ideju par naudas ietaupīšanu, kad iznomājat automašīnu, skatiet sadaļu Kruīzs par automašīnu nomas piedāvājumiem.

Ja vēl neesat, apsveriet iespēju pievienoties automašīnu nomas uzņēmuma lojalitātes programmai, kad rezervējat. Tie atšķiras atkarībā no uzņēmuma, taču lielākā daļa no viņiem ir bez maksas un dod jums noteiktas priekšrocības, uzņemot automašīnu; Jūsu informācija tiks iesniegta pirms laika, ļaujot jums iekļūt automašīnā un iet, nevis stāvēt garā rindā vai aizpildot dokumentus. Jūs varētu saņemt īpašas atlaides vai bezmaksas jauninājumus.

Jaunākais veids, kā ietaupīt nomas automašīnas, ir savienot ar automašīnu akciju servisu. Ja jūs dzīvojat netālu no lielās pilsētas vai jūs bieži esat iznomājis, jūs varat ietaupīt naudu, pievienojoties automašīnas daļai, piemēram, Zipcar.
Izpratne par nomas maksu

Ja rezervējat tiešsaistē, uzmanīgi izlasiet noteikumus un nosacījumus, pirms apstiprināt rezervāciju. Ja rezervējat pa tālruni, jautājiet aģentam par ierobežojumiem. Noteikti izprotiet savas rezervācijas nosacījumus. Vai ir sods par nē šoviem? Cik ilgi tiks turēta automašīna, ja jūs braucat ceļā uz pikapa staciju? Vai ir jāmaksā par papildu vadītājiem un vai viņu nosaukumi jāiekļauj līgumā? Vai jūsu 20 gadus vecā meita ir pietiekami veca, lai vadītu automašīnu? (Tas ir svarīgi, atbildības apsvērumu dēļ.)

Ja tas ir piemērots, jautājiet par jebkādiem ceļošanas ierobežojumiem valsts vai valsts robežās. Ja jums ir sabojājies jūsu aizsardzība, pārliecinieties, vai uzņēmumam ir biroji visās jūsu ceļojuma valstīs vai valstīs.

Vienvirziena automašīnu nomas gadījumā uzdodiet informāciju par atlaižu izmaksām. Tie var būt pārmērīgi.

Vienmēr saņemiet apstiprinājuma numuru. Lai saņemtu lidostas nomas maksas, noteikti norādiet klienta apkalpošanas dienestam savu lidojuma numuru un plānoto ierašanās laiku. Tas parasti aizsargā jūsu rezervāciju, ja lidojums ir aizkavējies.
Saistītie 10 lietas, ko nedrīkst izdarīt, iznomājot automašīnu
Patiesās izmaksas par automašīnu noma

Pircējs piesargāties: likme, kuru jūs redzat reklamē lielā drukā, var kļūt tik piepūšama ar valsts un vietējiem nodokļiem, lidostu piemaksām, papildu maksu par vadītāju, apdrošināšanu, degvielas rēķiniem un izņemšanas maksu, kas galu galā maksā vairāk nekā divas reizes, kā jūs sagaidāt. Uzziniet vairāk par šīm papildu maksām automašīnu nomas slēptās izmaksās.

Arī reklamētā likme var būt derīga tikai ārpus sezonas vai automašīnas izmēram, kuru jūs atradīsiet nepiemērotus.

Pēdējo gadu laikā galvenie rezervēšanas dzinēji ir kļuvuši pārredzamāki par nomas maksas automašīnām likmēm, un tagad tie parasti parasti parāda jūsu nomas maksu, ieskaitot aplēstos nodokļus un nodevas, jau agrāk rezervēšanas procesā.

Tāpat kā aviosabiedrības, lielākie auto nomas uzņēmumi ir pieņēmuši “ienesīguma vadību”. Tas nozīmē, ka viņu datori var ātri mainīt cenas atkarībā no pieejamo automašīnu piedāvājuma izmaiņām, un tādēļ nomas likme, kuru jūs kotējat, ir derīga tikai tajā brīdī. Ja vien jūs nekavējoties rezervēsit, likme var mainīties.
Pie pulksteņa laika

Ja jūsu pirmais brauciens no lidostas uz viesnīcu naktī, tad kāpēc neņemiet autobusu uz viesnīcu? Tas var ietaupīt dienu nomas maksas cenu. Pat ja jums ir jābrauc tajā pašā dienā, kad lidojat zemē, jums var nebūt jāsaņem mašīna lidostā. Noņemot centru, jūs bieži vien varat izvairīties no lielām lidostas piemaksām.

Ja jums ir personiska auto apdrošināšana vai maksa par īres maksu lielākajai kredītkartei, jūs, iespējams, sedzat vismaz par sadursmes bojājumiem – tādēļ jums nebūs jāpērk automašīnu nomas uzņēmuma apdrošināšanas atlīdzība par zaudējumiem vai bojājumiem (CDW vai LDW) . Ja rodas šaubas, jautājiet savam apdrošināšanas aģentam vai kredītkartes izsniedzējam.

Pirms braukšanas prom no pacēlāja stacijas rūpīgi jāpārbauda, ​​vai automašīna ir bojāta. Pārliecinieties, vai gaismas un pagrieziena signāli darbojas pareizi, un pārbaudiet nobraukuma hodometru. Ziņojiet par visiem defektiem uzreiz.

Iepazīstieties ar automašīnas darbību, pirms pametat partiju. Pārbaudiet, kura gāzes tvertne ir ieslēgta, un uzziniet, kā izmantot priekšējos lukturus, stiklu tīrītājus un pagrieziena signālu. Tas var šķist acīmredzams, bet jūs arī vēlaties iegaumēt automašīnas marku, modeli un krāsu – tādā veidā jūs to nezaudēsiet pirmo reizi, kad atrodaties pārpildītā daudzumā! Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet sadaļu “Automašīnu nomas pirmais 10 minūtes”.
Atgriežot automašīnu

Esiet piesardzīgs par priekšapmaksas benzīna plāniem. Pirms transportlīdzekļa atgriešanas vienmēr piepildiet tvertni, lai jūs maksātu tikai par faktiski izmantoto gāzes daudzumu. Centieties izvairīties no degvielas uzpildes stacijām tieši lidostas tuvumā, kur jūs nokļūstat savā automašīnā – cenas parasti ir visaugstākās. Tā vietā aizpildiet dažu jūdžu attālumā. Vēl labāk: pirms ceļojuma noskaties GasBuddy.com, lai uzzinātu, kur atrodas lētākais degvielas uzpildes stacijas.

Tas var šķist pretnostatīts, bet automašīnas atgriešana agri var patiešām maksāt jums naudu. Iespējams, ka jums būs jāmaksā agri atgriešanas maksa, bet pat sliktāk, jūsu likmju struktūra var mainīties, atstājot jūs atbildīgu par atšķirību. (Ja jūs maksājat nedēļas likmi, bet atdodat automašīnu pēc sešām dienām, jūs varētu maksāt dārgāku dienas likmi.)

Protams, automašīnas atgriešana vēlāk var maksāt arī jums – daudzi automašīnu nomas uzņēmumi tikai dod jums 30 minūšu atvieglojumu periodu, pirms sākat palielināt nokavēto maksu.

Pirms aizbraucat no automašīnas, pārliecinieties, vai neesat atstājis personiskas mantas. Neaizmirstiet pārbaudīt bagāžnieku! Visbiežāk pazudušie raksti ir mobilie tālruņi, saulesbrilles un lietussargi.

Pārliecinieties, ka reģistrēšanās pavadonis pārbauda jūsu automašīnas ķermeni jūsu klātbūtnē un ka jūs piekrītat jebkādam bojājumam. Uzmanīgi izpētiet nomas līgumu par visām maksām un pārliecinieties, vai aģents pieskaita jebkuru depozītu jūsu kontā, kamēr jūs gaidāt.