Auto krāsošana

Auto krāsošana – kam to uzticēt?

Katram auto īpašniekam viņa spēkrats ir pats mīļākais. Rūpes par savu automobīli ir vērtējamas pozitīvi, jo tas nozīmē, ka vadītāju interesē kārtība ap viņu. Pareiza un regulāra mašīnas apkope var būtiski palielielināt tā kvalitātes latiņu, ilgāk ļaujot kalpot dažādām svarīgām detaļām. Pirmo iespaidu par Tavu auto vienmēr rada virsbūve, ko visbiežāk arī nākas apskādēt. Auto krāsošana šādās situācijās ir neizbēgama, un ir svarīgi, lai tās laikā viss noritētu kā plānots. Ko ieteicams atcerēties pirms auto krāsošanas, cik maksā auto krāsošana un kam šo darbu uzticēt, lai nenāktos vilties rezultātā? Lasi rakstu un tā turpinājumā uzzini visu svarīgāko informāciju!

Auto krāsošana mājas apstākļos noteikti ir apsverama opcija, veicot uzlabošanas darbus. Bet šādas izvēles gadījumā ir svarīgi vairāki noteikumi. Kādi tie ir?

 

 

 

 

Auto virsbūves krāsošana – ko par to atcerēties?

Lai nonāktu pie pareizā risinājuma un būtu pārlicināts par savu izvēli – krāsot mašīnu paša spēkiem vai to uzticēt speciālistam -, nepieciešams noskaidrot dažus būtiskus faktus, kas noteikti var ietekmēt izvēli. Kādi ir šie fakti?

Auto krāsošana – cenas

Protams, ka izmaksas, krāsojot mašīnu pašam, ir daudz zemākas, nekā to uzticot profesionāļiem. Auto krāsošana – cena tās kvalitāti ne vienmēr ietekmē. Dažādi krāsotāji var piedāvāt dažādu izcenojumu. Kas ietekmē, kāda ir auto krāsošana cenas atšķirība dažādos krāsošanas servisos?

 • Izmantotā krāsa. Krāsu kvalitātei ir liela nozīme, jo tas ietekmē Tava auto izskatu. Ja tiks izmantota zemas kvalitātes krāsa, lai veiktu uzlabošanas darbus Tavam auto, var gadīties, ka jau pavisam drīz jaunā krāsa zaudēs spīdīgumu vai sāks nolumt lakas kārta.
 • Apstākļi. Noteikti cenu ietekmēs arī vieta un telpa, kurā tiek veikti krāsošanas darbi. Iegaumē, ka atrašanās vieta var cenu ietekmēt divējādi – mazās vietās tā var būt salīdzinoši zemāka, jo atrodas ārpus pilsētu centriem, bet var būt arī augstāka, jo nav citu konkurentu šajā tirgus daļā, tādējādi nosakot vienīgo izcenojumu.
 • Profesionalitāte. Protams, ka tādi krāsotāji, kas nesen būs sākuši veikt savu darbu, prasīs salīdzinoši mazāk naudas par attiecīgu detaļu vai visas virsbūves krāsošanu. Tomēr pirms uzķeries uz dārgiem piedāvājumiem, pārbaudi klientu sniegtās atsauksmes, lai nesanāktu, ka maksā par “kaķi maisā”.

Bet kā pārbaudīt atsauksmes un kur tās iegūt?

Auto krāsošana – atsauksmes

Klientu atsauksmes ir ļoti būtisks faktors, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un piesaistītu arvien jaunus klientus. Kur iespējams iepazīties ar atsauksmēm par auto krāsošanu? Piemēram:

 • krāsotāju mājaslapā. Krāsošanas piedāvājums ir gana plašs, un katrā no mājaslapām ir iespēja aplūkot, ko par šo servisu saka paši klienti;
 • dažādos forumos. Cilvēki ar vienotiem uzskatiem un dažādiem jautājumiem – ikviens var noskaidrot, pie kura auto krāsotāja vērsties, lai, piemēram, tiktu veikta auto virsbūves krāsošana.

Piemēram, Piche auto krāsošana ir izplatīta servisa augstās kvalitātes dēļ, kas iemantota rūpīga darba dēļ.

Auto krāsošana – sagatavošanās darbi

Ļaujot krāsošanu veikt savas jomas speciālistam, ir jāsagaida arī attiecīga kvalitāte. Kas ietilpst servisā, ko jānodrošina ikvienam auto krāsotājam?

 • Izcenojuma/tāmes izveidošana. Pirms jebkādu darbu veikšanas pakalpojuma sniedzējs norāda, kādas būs izmaksas, un novērtē situāciju.
 • Detaļas attīrīšana. Nereti virsbūvi sedz dažādi netīrumi un sāls, no kuriem krāsotājam jāmēģina atvadīties vēl pirms krāsošanas darbiem.
 • Sagatavošanās krāsošanai. Ja ir kādi skrāpējumi vai defekti, tie jānovērš vēl pirks grunts un krāsas uzklāšanas.
 • Gruntēšanas darbi. Sākotnēji ieteicama auto krāsošana skābā grunts veidolā, tālāk to nožāvējot un noslīpējot.
 • Krāsošana. Pati krāsošana tiek veikta noslēgtā kamerā, lai zem krāsas nepakļūtu dažādi putekļi.
 • Montāža. Piemēram, ja tikusi veikta auto disku krāsošana, šo detaļu nepieciešams arī piemontēt atpakaļ automobīlim.

Auto krāsošana ir ļoti svarīgs un rūpīgs darbs. Lai vēlāk nenāktos nožēlot, ka izvēlējies krāsot auto saviem spēkiem, apsver iespēju šo darbu uzticēt profesionālim, kas auto vrisbūvei vai kādai konkrētai detaļai ļaus izskatīties nevainojami!