Ko darīt, ja izīrētais auto saplīst?

Pirms sākam braukt ar izīrēto auto, neveins nepārbauda tas motoru vai citus parametrus. Un, ja nu kaut kas notiek uz ceļa negaidīts? Iespējams, ka par šādu situāciju pat neaizdomājamies, kad īzīrējam auto, taču uz ceļa var notikt jebkas. Taču, kas tad īsti ir jādara šādā situācijā? To lasi raksta turpinājumā.

 

Plāno ekstrēmas situācijas, pirms rezervē savu nomas automašīnu
Pat pirms sākat meklēt labu nomas maksas likmi, apskatiet savu automašīnas apdrošināšanas polisi, kredītkaršu dokumentu apstrādi un automobiļu asociācijas informāciju.

Noskaidrojiet, vai jūsu automašīnas apdrošināšana attiecas uz velkošām automašīnām vai ceļu satiksmi uz jebkuru transportlīdzekli, ko vadāt, ieskaitot nomas automašīnas. Zvaniet savai kredītkartes kompānijai un uzziniet, vai jūsu kartes priekšrocības ietver vilkšana vai citas perks, kas saistītas ar automašīnu nomu. Ja jūs piederat AAA, CAA, AA vai citai automobiļu asociācijai, uzdodiet jautājumu par vilkšanu, riepu remontu un citiem ceļa palīdzības pabalstiem, kas varētu attiekties uz nomas automašīnām.

Ja jums nav nomas automašīnu vilkšanas vai ceļu satiksmes nodrošinājuma, jūs varat iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas ietver nomas automašīnu segumu.

Padoms. Atcerieties, ka savā ceļojumā atradīsiet savu politiku, kredītkarti un / vai dalības informāciju.

Nomas automašīnas rezervēšana
Kad esat atradis visizdevīgāko automašīnas tipu, izskatiet īres noteikumus un nosacījumus. Šie noteikumi un nosacījumi var atbilst vai neatbilst līgumam, kas jums tiks piedāvāts, kad uzņemsit automašīnu, bet jūs iegūsit vispārēju priekšstatu par pakalpojumiem, ko piedāvā jūsu automašīnu nomas uzņēmums, un papildu maksām, kas jums varētu būt jāmaksā.

Padoms. Meklējiet informāciju par riepām, logiem, vējstikļiem, jumtiem, šasijas un atslēgas, kas ir bloķētas automašīnās. Daudzi automašīnu nomas uzņēmumi atbrīvo no šiem remonta un remonta pakalpojumiem šos priekšmetus no atbrīvojuma no sadursmju novēršanas brīža (CDW) seguma, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā par šo remontu izmaksām un jāmaksā automašīnu nomas uzņēmumam par transportlīdzekļa lietošanas zaudēšanu remonta periodā.

Auto nomas saņemšanas vietā
Jautājiet, vai palīdzība uz ceļa ir iekļauta nomas likmei. Dažās valstīs automašīnu nomas uzņēmumi maksā papildus par 24 stundu palīdzību uz ceļa.

Pārbaudiet, vai apdrošināšana, kredītkaršu izdevēja un / vai automašīnu asociācija saņems apdrošināšanas polisi, ja jūsu nomas automašīna sabojās.

Uzziniet, kā rīkoties, ja jūsu nomas automašīna sabojājas un to velk uz remontdarbnīcu vai automašīnu nomas biroju.

Meklējiet, lai redzētu, vai jūsu nomas automašīnai ir rezerves riepa, un, ja tas tā ir, vai tā ir neliela riepa vai riepas pilna izmēra rezerves. Ja nav rezerves, jautājiet, kā rīkoties, ja saņemat plakanu riepu.

Padoms. Jautājiet par konkrētiem ceļiem, ko plānojat ceļot. Piemēram, Ņujorkā, valsts parka ceļu sistēmai ir līgums ar velkoņu uzņēmumu. Visiem transportlīdzekļiem, kas nojaucas uz ceļa, šis uzņēmums ir velkams. Tas nozīmē, ka, ja jums ir problēmas ar savu nomas automašīnu, jums varētu prasīt samaksāt par noslēgto vilcējuzņēmumu, lai pārvietotu savu automašīnu no autostāvvietas; tad jums vajadzētu pieprasīt otru vilcēju, lai paņemtu automašīnu uz tuvējo lidostu vai īres biroju, lai jūs varētu to nomainīt citai automašīnai.

 

Ja nomas auto saplīst
Situācija Nr. 1: Jūsu nomas automašīnai ir problēma, bet jūs to varat vadīt
Ja jums ir problēmas ar savu nomas automašīnu, jums jāsazinās ar automašīnas nomas uzņēmumu.Jūsu līgums pieprasa, lai jūs to darītu, un neērtības, ka jūsu sākotnējā automašīna tiek pārdota par tādu, kas darbojas pareizi, ir mazs jautājums salīdzinājumā ar grūtībām, kas saistītas ar izmaksām, kas saistītas ar līguma pārkāpumu. Parasti jums tiks lūgts vadīt automašīnu tuvākajā lidostā vai automašīnu nomas birojā, lai jūs varētu tirgot to citam transportlīdzeklim.

Tomēr, ja jūs zināt, ka jūs tiksat saukts pie atbildības par nepilngadīgu, izlabojamu problēmu, iespējams, būs vieglāk un lētāk samaksāt par remontu pats (kas jums jebkurā gadījumā būs jāmaksā) un turpiniet savu ceļojumu.

Padoms. Ja esat iesaistīts negadījumā, braucot ar automašīnu, vienmēr sazinieties ar vietējo policiju, kā arī ar savu auto nomas uzņēmumu. Iegūstiet policijas ziņojumu, fotografējiet negadījuma vietu un apkārtni un neuzņemieties atbildību par nelaimes gadījumu.

Situācija Nr. 2: Jūsu nomas automašīnu nevar vadīt
Ja nomas automašīnas eļļas gaisma nonāk vai ja liela sistēma neizdodas, apturiet automašīnu, pieprasiet palīdzību un gaidiet, lai saņemtu palīdzību. Dariet visu iespējamo, lai nokļūtu drošā vietā, bet nepārtraucieties braukt, ja zināsit, ka tādējādi tiek sabojāta automašīna. Zvaniet savam auto nomas uzņēmumam un pastāstiet viņiem, kāda ir jūsu apkārtne. Svarīgi: ja jūs nejūtas droši, sakiet to. Jūsu automašīnu nomas uzņēmumam ir jāatbild tādā veidā, kas liek jums justies drošākam.

Ja jūs nojaucat tālu no automašīnu nomas biroja un nav ātrā veidā, kā jūsu automašīnu nomas uzņēmums jums palīdzēs, lūdziet atļauju, lai jūsu automašīna tiktu velkama vietējā automobiļu veikalā remontam. Pierakstiet tās personas vārdu, kas jums piešķīra atļauju, un saglabājiet visu ar remontu saistīto dokumentāciju, lai jūs atmaksātu, atgriežoties automašīnā.

Padoms. Nekad nemaksājiet par vietējo remontu, ja vien auto nomas uzņēmums nav atļāvis to darīt. Vienmēr dodiet atļauju veikt remontu, vilkšanas un nomas automašīnu apmaiņas.

 

Šie ir visi galvenie padomi, ko spējām atrast. Cerams, ka palīdzēs nākamajā reizē, kad izīrēsi auto!