Kredītu salīdzināšanas portāls Netcredit.lv – ienāc un izvēlies apdomīgi!

Aizņēmumi mūsdienās ieņem lielu lomu dažādu cilvēku dzīvē. Pat tie, kuri līdz sīkākajām detaļām izplāno savu budžetu, var saskarties finansiālām grūtībām neplānotu tēriņu rezultātā. Bet ko darīt šādā situācijā un kā pieņemt pareizo lēmumu, izvēloties aizdevēju? Salīdzināšanas protāls Netcredit.lv ļauj iepazīties ar dažādiem kredītu veidiem un to priekšrocībām, kā arī salīdzināt aizdevējus pēc to nosacījumiem. Turpini lasīt un noskaidro, kādus kredītu veidus iespējams salīdzināt un vai iespējams kredīts ar sliktu kredītvēsturi!

Brīžos, kad ar personīgajiem iekrājumiem ir par maz, lai segtu konkrētus izdevumus, tiek apsvērts viens variants – ņemt kredītu. Kādi ir kredītu veidi un kā no tiem izvēlēties?

Netcredit.lv – iespēja izvēlēties piemērotāko!

Kredītu salīdzināšanas portāli ir noderīgi un praktiski, jo ļauj apskatīt dažādus piedāvājumus vienuviet. Ko iespējams izdarīt, izmantojot šīs mājaslapas palīdzību?

 1. Atrast informāciju par kredītdevējiem.
 2. Savienot kredītus.
 3. Uzzināt galveno informāciju par dažādiem kredītu veidiem.

Par kādiem kredītiem ir aprakstīts Netcredit.lv piedāvājumā?

Ātrie kredīti 

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru visbiežāk izvēlas cilvēki, kam nepieciešams ātri iegūt salīdzinoši mazu naudas summu. Kādas ir priekšrocības?

 • Šāda veida aizņēmums nepieprasa norādīt ķīlu, būtiski atvieglojot saņemšanas procesu.
 • Ātro kredītu var saņemt arī tad, ja Tu nestrādā, jo nav nepieciešams norādīt darba vietu.
 • Nereti kreditētāji piedāvā saņemt naudu savā kontā 5-10 minūšu laikā.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņā atmaksājams kredīta veids, jo iespējams saņemt salīdzinoši lielāku naudas summu. Šim aizņēmuma veidam ir vairākas priekšrocības, piemēram:

 1. to iegūt ir ātri. Lielākoties ilgtermiņa aizņēmumu saņemšanas process ir garš un piņķerīgs, taču patēriņa kredīts ir tas aizņemuma veids, kura saņemšana ir salīdzinoši ātrs process – nepieciešams vien pieteikties pie aizdevēja, ko iespējams izdarīt arī internetā;
 2. to iegūt ir vienkārši. Ja pieteikumu iespējams nosūtīt no mājas, tiek atvieglots viss process. Tas nozīmē, ka nepieciešams vien dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, lai Tavs pieteikums aizsniegtu aizdevēju un Tu naudu saņemtu pat neizejot no mājas;
 3. to iegūt ir izdevīgi. Nereti cilvēki nezina, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams arī ilgtermiņa aizdevumiem, īpaši patēriņa kredīta gadījumā. Ja aizdevējs uzskatīs, ka Tavi ikmēneša ienākumi ir pietiekami, lai segtu kredīta atmaksu, iespējams, Tu saņemsi plānoto naudas summu arī tad, ja Tava kredītvēsture agrāk tikusi sabojāta.

Auto kredīts 

Auto kredīts ir viens no veidiem, kā iegūt naudu jauna auto iegādei. Tas, salīdzinājumā ar auto līzingu, ir izdevīgāks, jo:

 • Nauda uzreiz tiek iedota klientam, un pēc tam, kad mašīna ir iegādāta, tā pieder pašam kredīta ņēmējam, nevis kredītiestādei;
 • Naudas summa, ko vēlies ieguldīt jauna auto pirkšanā, uzreiz var tikt saņemta.

Pēdējos mēnešos īpaši populāra kļuvusi arī kredītu apvienošana. Kas tas ir un ko par to atcerēties? 

Kredītu apvienošana

Vairāku kredītu apvienošana vienā var kalpot tikai neatliekamās situācijās, tādās kā, piemēram:

 • ja pēkšņi rodas būtiskas izmaiņas finanšu situācijā, un atmaksāt visus kredītus ir grūti tam paredzētajā termiņā;
 • ja pēc šādām problēmām iespējams normalizēt situāciju. Kredītu apvienošana ļaus apvienot visus kredītus, mēnesī atmaksājot mazāk nekā sākotnēji, kad nācās atmaksāt vairākus kredītus vienlaikus. 

Kredītu salīdzināšanas portāls Netcredit.lv ļauj pārbaudīt pieejamo informāciju un piedāvājumus pirms konkrēta aizņēmuma saņemšanas un kredītdevēja izvēlēšanās. Esi atbildīgs, izvēloties aizņēmumu, un rūpīgi izvērtē situāciju, lai, atmaksājot aizdevumu, nenāktos saskarties ar grūtībām! Ienāc Netcredit.lv un satiec savu īsto kredītdevēju!