5 padomi ekskluzīva auto īrē

Ceļošana ir patiešām stresa situācija. Pirms ceļa brauciena ir jāņem vērā neskaitāmi faktori. Piemēram, jums ir jāplāno ceļojums, jums ir jāpārliecinās, vai automašīna var ceļot vai, ja ceļojat uz citu pilsētu / valsti, jums ir nepieciešama automašīna, lai viegli varētu ceļot pa pilsētu. Ja jūs plānojat nomas maksu, ir automašīnas tips, degviela, auto apdrošināšana un vēl daudz kas cits. Ar dažiem apsvērumiem jūs varat atcelt visas rūpes un baudīt ceļojumu. Apskatīsim dažus no labākajiem veidiem, kā izvairīties no šāda veida stresa.
Luksusa automašīnas izīrē Miami

Novērtējiet savas luksusa automašīnas vajadzības

Lai gan daudzi uzņēmumi piedāvā vienus un tos pašus transportlīdzekļus ar dažādām konfigurācijām, jums jāsniedz jūsu prasības. Lai gan pēdējo gadu laikā ražotāju skaits ir pieaudzis, automašīnu klasifikācija ir palielinājusies par milzīgu summu. Šie laiki ir pagājuši, kad cilvēki varēja izvēlēties starp SUV, kompakto vai kompakto. Tagad ir vismaz divdesmit kategorijas ar daudzām apakškategorijām. Tas ir ļoti labi, ja jūs iepriekš izlemjat par automašīnu, vēlāk jūs varat viegli atpērkot luksusa automašīnu nomu.


Veikt pētījumus

Galvenā problēma ir tāda, ka automašīnu tipi nav konsekventi visā pasaulē. Tas, ko varētu uzskatīt par kompaktu ASV, netiks uzskatīts par vienu un to pašu Eiropā. Eiropas līzinga automašīnu īre ir mazāka nekā ASV, tāpēc pārliecinieties, ka jūs pazīstat šos standartus pirms nomas saņemšanas. Jūs varētu saņemt vienu pārāk lielu vai pārāk mazu jūsu pusei.


Lielāks ne vienmēr ir labāks

Kā sakot, lielāks vienmēr ir labāks. Tas nav gadījumā ar automašīnu nomu. Iznomāto luksusa automašīnu forma un izmēri atšķiras. Ja jums nav vajadzīga liela automašīna, kļūstot par vienu, jūs varat nokļūt nepatikšanām. Viņu degvielas patēriņš var būt apgrūtinošs. Viņiem ir grūti rīkoties, un viņiem ir grūti atrast stāvvietu šaurās ielās.


Pārbaudiet transmisiju

Tas ir kā ASV pret pasauli. Gandrīz visās luksusa automašīnu īrei Miami ir automātiska pārnesumkārba, tādēļ, ja vēlaties manuālu transmisiju, jums tas skaidri jānorāda nomas uzņēmumam. Tāpat, ja esat amerikānis, ceļojat uz citām pasaules daļām, jums nāksies to pieminēt nomas uzņēmumam, ka vēlaties auto ar automātisko transmisiju (vai, ja jūs vēlaties).


Esiet elastīgi

Kad esat pabeidzis visu, liekot sapņot, ka luksusa automašīna joprojām var nebūt jūsu sasniegtā. Tas viss ir atkarīgs no tā, ko īrētais uzņēmums jau ir ieguvis šajā brīdī. Jūs varētu iekļūt tādā pašā klasē kā vēlamā automašīna, bet jums būs jābūt elastīgam. Varat veikt rezervēšanu, vairākkārt zvanīt uz priekšu, lai pārliecinātos, ka jūsu vēlamā automašīna ir pieejama.